Saç Ekim Türkiye | Voltron Solution

sac-ekim-turkiye

Saç Ekim Türkiye


Website Design
Kurum Hakkında

SAÇ ÇERRAHİ HASTANEMIZ Türkiye'nin deneyimli uzman doktor ve saç cerrahi asistanlarını bünyesinde barındırmaktadır. Saç naklinin ulaştığı son nokta olan FUE (folliküler ünite ekstraksyonu) ve FUT (folliküler ünite transplantasyonu) metotlarının her ikisini de Dünya stndartlarında uygulayabilen nadir kliniklerdendir.

Estetik saç ekim cerrahisine karar verirken hastanın doğru doktoru ve merkezi, doktorun da doğru hastayı seçmesi çok önemlidir.

İlkemiz tek seansta doğal ve maksimum saç naklini gerçekleştirmektir. Uzman dermatolog tarafından saçlarınızın dökülme nedeni tespit edilecek, sizin için en uygun tedavi alternatifi sunulacaktır. Ayrıca saçta incelme, kırılma ve saç bakımı, saç tellerinde zayıflama gibi problemleriniz için öneriler alacaksınız. Gerçekleştireceğiniz saç ekimi sayesinde ömür boyu taşıyacağınız doğal saçlara sahip olacaksınız. Unutmayın ki uzmanlarca yapılmayan transplantasyonlar doğal görünüme sahip olmayacaktır!! Sitemizi incelemeyi tamamladığınızda saç dökülmesi ve kellik ile ilgili kötü düşüncelerinizin değiştiğini göreceksiniz.

Websiteyi Ziyaret Et Kapat