Admirror | Voltron Solution

admirror

Admirror


Website Design
Kurum Hakkında

Küçük Bir Atölyeden Büyük Bir Yolculuğa

ADMIRROR 10 Kasım 2007’de tarihinde, İstanbul’un merkezindeki bir binanın 2.katında ilk atölyesini açtı. Bu atölye ile reklam mecrası alanında öncü bir yeniliğin de kapıları açmış oldu. ADMIRROR, önemli bir icadın ilk adımı idi.

Çalışmalarına, 16 ayna ile başladı. Bu aynalar şirketin deneyimleri için çok önemli bir dönüm noktası idi. Daha önce herhangi bir yerde benzerine rastlanmamış olan bu aynalar, reklam mecrasına yeni bir soluk ve farklılık getirmesi açısından oldukça önemliydi. Artık aynalar bir mecra olarak piyasada varlığını göstermekteydi.

Reklam aynalarına bakan insanlar ürünü çok sevmişti. İnsanlar sadece reklama bakmıyor, orada yer alan tüm detaylar ile ilgileniyorlardı. Hergün 1.000’lerce kişinin gelip geçtiği alışveriş merkezindeki aynalar kısa zamanda insanların birbirlerine anlattıkları bir mecra olmaya başlamıştı.

Yakın zamanda Asya ve Avrupa pazarında da etkin rol oynamaya başlayacak ADMIRROR, geliştirdiği bu ürünü 3 yıl içerisinde 10 ülkede uygulamayı planlamaktadır.

ADMIRROR; reklam ürünleri teknolojileri, reklam mecrası tasarımları konularında Asya ve Avrupa’nın öncü kuruluşlarından biri olma yolunda ilerlemektedir. ADMIRROR ismi yeni dünyanın, reklam mecrası alanında adı sık sık duyulmaya başlayacak buluşudur.

ADMIRROR; geliştirdiği bu ürünü korumak ve büyümesine hız kazandırmak amacıyla araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vermektedir. Her yıl AR-GE yatırımlarına ciddi kaynaklar ayırmaktadır. Ve farkıyla geliştirdiği bu ürünü gözler önüne sermektedir.

Bizler de bu alanda iş ortaklarımız ve kendilerine önem veren tüketicilerimizin hayallerinin üzerinde bir reklam mecrası yaratmak amacındayız.

Websiteyi Ziyaret Et Kapat